Oferta

Montujemy i spawamy elementy ze stali nierdzewnej i węglowej. Tak tworzymy instalacje i konstrukcje, które będą służyć Ci przez długie lata.

Podczas realizacji łączymy założenia projektowe, standardy bhp i sprawdzone rozwiązania technologiczne.

Spawanie stali nierdzewnej i węglowej
Zapewniamy precyzyjne spawanie ręczne i zautomatyzowane metodą orbitralną TIG. Solidnie wykonujemy projekty dostarczone przez Klienta.
Pracujemy na własnym sprzęcie. Zajmujemy się również spawaniem pod badania rtg i endoskopowe.

 

Spawanie i montaż instalacji
Tworzymy instalacje spożywcze, przemysłowe i farmaceutyczne. Kompleksowo wykonujemy linie procesowe, oraz instalacje rurowe. Zachowujemy wysoką sterylność przy wykonywaniu instalacji, co ma ogromne znaczenie w przypadku projektów biotechnologicznych.

 

Spawanie orbitalne
Wykorzystujemy spawanie orbitalne, które zapewnia idealnie przetopione spawy. Tworzone w ten sposób spoiwa są pozbawione odbarwień i równie wewnątrz oraz na zewnątrz. Spawanie orbitalne zapewnia bezbłędne i estetyczne wykonanie projektu.

 

Spawanie i montaż podestów
Tworzymy solidne i estetyczne podesty. Dzięki sprzętowi pomiarowemu, sprawnie je ustawiamy w odpowiednim miejscu. Jeśli widzimy jakiś błąd konstrukcyjny, podpowiadamy, co można zmienić.

 

Spawanie i montaż zbiorników
Proces produkcji zbiorników kwasoodpornych jest bardzo skomplikowany. Dbamy o ich szczelność, dzięki dokładnemu spawaniu. Mamy na uwadze również estetykę wykonania. Dlatego szlifujemy zbiorniki zgodnie ze standardami Klienta.

 

 

Podczas realizacji łączymy założenia projektowe, standardy bhp

i sprawdzone rozwiązania technologiczne

oraz całe konstrukcje, nawet te skomplikowane